czwartek, 10 maja 2012

Coś nowego :3


Chciałam zrobić zdjęcie kropelki ale nie wyszło na szkle to wzięłam takie coś co się daje do bukietów . Efekt mnie zadowala ale to jeszcze nie to :P

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz