Air is sweet.
czwartek, 10 maja 2012
Coś nowego :3
Chciałam zrobić zdjęcie kropelki ale nie wyszło na szkle to wzięłam takie coś co się daje do bukietów . Efekt mnie zadowala ale to jeszcze nie to :P
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz