sobota, 9 czerwca 2012

TESTER

 Teraz naszło mnie coś na sesję z oczami xD No tak czasem bywa . Oko oczywiście moje . 


To oko Laury :P

czwartek, 10 maja 2012

Coś nowego :3


Chciałam zrobić zdjęcie kropelki ale nie wyszło na szkle to wzięłam takie coś co się daje do bukietów . Efekt mnie zadowala ale to jeszcze nie to :P

środa, 9 maja 2012

Piękna jest .

  To są zdjęcia zrobione na Wschodzie . Tak na Ukrainie . :)
   Modelka to nie ja oczywiście . :}
A to Jack :D <3

wtorek, 1 maja 2012

Dopóki kwitnie .

  
Zacznę od moje psa . Łatek się nazywa jest zwierzątkiem które mam najdłużej . Kochany .

  
Wiśnie są takie ładne że nie mogę się powstrzymać . Przepraszam xD



 Na razie tyle . Już mi się kończą pomysły na zdjęcia . Podsuniecie jakieś ? :)

poniedziałek, 30 kwietnia 2012

Lody są niebezpieczne .

 Wczoraj razem z Laurą byłyśmy na lodach . Oczywiście jako że obie mamy wrodzoną ciapowatość to pobrudziłyśmy ubrania . Jednak ja wyglądałam potem lepiej niż na początku a Laura jak pielęgniarka . Było wesoło no i zdjęcie musi być . Nie nasze ale Laury kota . xD


Dodam jeszcze że nie radze jeść lodów kiedy na dworze jest ponad 30 stopni ciepła a słońce jest naprzeciwko was ^^
No i zapomniałam zapytać jak ma na imię kotek :P

sobota, 28 kwietnia 2012

Wena :P


W końcu złapałam wenę na zdjęcia bo przez ostatnie czasy pogoda była fatalna i nie było czemu robić zdjęcia . Te zdjęcia są robione dzisiaj , na moim podwórku . Fajne ? :>