pierwsze zdjęcie ocieka zajebistością . kocham drzewa kocham niebo . Wiśnia/jabłoń wymiata!
tulipanek tez super
Wielkie dzięki ;D u nas w mieście jest co roku tyle wiśni i jabłoni że aż biało na ulicy :)
pierwsze zdjęcie ocieka zajebistością . kocham drzewa kocham niebo . Wiśnia/jabłoń wymiata!
OdpowiedzUsuńtulipanek tez super
OdpowiedzUsuńWielkie dzięki ;D u nas w mieście jest co roku tyle wiśni i jabłoni że aż biało na ulicy :)
Usuń