sobota, 28 kwietnia 2012

Wena :P


W końcu złapałam wenę na zdjęcia bo przez ostatnie czasy pogoda była fatalna i nie było czemu robić zdjęcia . Te zdjęcia są robione dzisiaj , na moim podwórku . Fajne ? :>



3 komentarze:

  1. pierwsze zdjęcie ocieka zajebistością . kocham drzewa kocham niebo . Wiśnia/jabłoń wymiata!

    OdpowiedzUsuń
  2. Odpowiedzi
    1. Wielkie dzięki ;D u nas w mieście jest co roku tyle wiśni i jabłoni że aż biało na ulicy :)

      Usuń